Vítejte

Poskytujeme služby v oblasti ekonomické, daňové a účetní poradenství pro firmy (ziskové i neziskové organizace, právnické osoby, podnikající fyzické osoby). Také v oblasti reklamy a propagace, pro firmy, občany, ale v oblasti sportofních trofejí i pro společenské organizace, školy, či sportovce a spolky.

V oblasti školicího střediska s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR jsou organizovány kurzy pro širokou veřejnost – oblast výuky počítačů, účetnictví a základů podnikání. Výuka je vedena zkušenými lektory s bohatou praxí pro dané obory, odpovídajícím pedagogickým vzděláním a je realizována ve vlastních dobře vybavených učebnách.

Ve spolupráci se Svazem účetních jsme schopni v případě zájmu o systém certifikace účetní profese v České republice realizovat poradenství pro danou oblast.

 

Na základě činnosti Ing. Jany Jelínkové, jako insolvenční správkyně, na základě udělených povolení Ministerstvem spravedlnosti ČR, likvidátorů obchodních společností, nabízíme odborné znalosti a poradenství v insolvenci. Jsme schopni zajistit zpracování insolvenčních návrhů firem, OSVČ i jednotlivců vč. návrhů na povolení oddlužení občanů - nepodnikatelů (osobní bankrot).

Následně rovněž řešíme problematiku věřitelů a dlužníků, případně vyrovnání vzájemných obchodních vztahů. Pro jiná insolvenční řízení po dohodě s insolvenčním správcem je nabízeno vedení účetnictví, zajištění plnění veškerých daňových povinností, odborné sestavení konečné zprávy a spolupráce v insolvenčních řízení - forma řešení úpadku - konkurs, reorganizace, oddlužení.

Také Vám nabízíme doplňkové služby v oblasti reklamních služeb pro firmy. Také ale i pro občany formou drobných fotodárků (keramické hrnky, puzzle, podložek pod myš, placek) s jejich motivy, logy a fotografiemi . Rovněž v naší nabídce máme zahrnutou široku škálu sportovních trofejí, medailí, pohárů a figurek, které však stejně tak mohou posloužit i jako ocenění pro Vaše kulturní a společenské akce.

Více o této nabídce na www.agjaro.cz.

Pro usnadnění Vašeho výběru sportovních trofejí Vás rádi přivítáme v naší vzorkovně, kde máte možnost si prohlédnout přes třicet pět druhů pohárů, které jsou až v 7 velikostních možnostech a různých barevných kombinacích. Také se můžete podívat na pestrou nabídku sad medailí a nebo shlédnout více jak 70 druhů figurek pro různé druhy sportů, kulturních a společenských příležitostí.

Ubytování Frenštát pod Radhoštěm.

Informace

Kurz účetnictví - ZMĚNA

20.11.2009 15:27
Z důvodu neobsazení minimálního počtu účastníků se přesouvá zahájení kurzu účetnictví vč. užití PC na období jaro 2010. Písemné přihlášky stále přijímáme - e-mailem, telefonicky, poštou, osobním doručením. Využijte možnost rozšířit si své znalosti, které následně zužitkujete při výkonu svého...

Kurz účetnictví podzim 2009

01.06.2009 10:10
V termínu září - říjen 2009 bude zahájen kurz účetnictví s využitím PC (po obsazení min. počtu účastníků 10). Přihlášky je možno podávat již nyní - tel., poštou, e-mailem.  

DŮLEŽITÉ !!!

26.03.2009 08:11
  Od 1.4.2009 změna sídla společnosti - Zámecká 6 Kontaktní telefony, e-mail beze změny.

Kurz obsluha PC - Windows Vista, MS Office 2007

26.03.2009 00:00
Aktuálně provádíme individuální školení - MS Office 2007 se zaměřením na Word a Excel, dále základy ovládání operačního systému Windows Vista a internetového prohlížeče MS Internet Explorer 7.0

Sídlo společnosti

04.02.2009 15:01
 Fotografie představuje současné sídlo společnosti do 31.3.2009 Tř. Masarykova 207
<< 1 | 2

Informace

Zpracování daňových přiznání za rok 2020

22.07.2020 08:54

Přijímáme požadavky na zpracování účetnictví, daňové evidence právnických (společností) i fyzických (OSVČ) osob za zdaňovací období roku 2020.

Kompletní vyhotovení daňových přiznání vč. výkazů, hlášení ať už podle Vás smyslných či nesmyslných - ale piviných, příloh a přehledů. Vyhodný poměr cena / výkon / kvalita nabízených služeb.

V případě zájmu nás kontaktujte meilem, nebo telefonem.

Ekonomika a účetnictví, jednání s orgány státní správy

07.05.2020 14:22

Kompletní zpracování účetních podkladů a ekonomického vedení firem. 

Ceny i rozsah Vámi požadovaných služeb Vám naceníme individuálně.

Pro více informací nás kontaktujte. 


CZIN.eu Chcete taky web?