Informace o nás

Společnost APEXESO s.r.o. vznikla v roce 2000 a je pokračovatelem tradice firmy APEX – sdružení podnikatelů Jelínková & Nejeschleba, jejíž historie je datována od roku 1997. Využila bohatých zkušeností v oblasti školení, které byly od roku 1992 pořádány pod hlavičkou KD Veselí nad Moravou. Naším cílem je přinášet kvalitní služby s vysokou hodnotou, kde hlavní důraz je kladen na poskytování komplexních služeb ve všech oblastech našich činností tj. ekonomiky, účetnictví, daní, pořádání kurzů vzdělávání, poradenství aj.

Společnost spolupracuje s daňovou poradkyní ev. č. 001123 – Drahomírou Řihákovou a tímto plně zabezpečuje veškeré daňové služby klientům. Ve spolupráci s advokátními kancelářemi Blansko, Brno a Zlín, dále pak aktivním využitím služeb Notářského úřadu Hodonín je zcela pokryta možnost komplexního řešení právních otázek klientů.

Dovolujeme si poznamenat, že preferujeme individuální přístup ke klientům, založený na bázi profesionality, jednání s klientem, které umožňuje poskytovat kvalitní služby, při řešení jeho zákonných povinností a problémů spojených s podnikáním. Společnost disponuje kvalifikovaným kolektivem zaměstnanců – ekonomů, účetních, zdatných lektorů pro dané oblasti s praxí v oboru a specialistů na insolvenci. Podařilo se nám vytvořit základní portfolio spokojených zákazníků, a to tak, že v naší společnosti je vždy kladen maximální důraz na spolehlivost, zkušenosti v oboru, ale i zapojení do systému dalšího vzdělávání a certifikace. Díky tomu v současné době prochází společnost dynamickým rozvojem, který umožnil zkvalitnění poskytovaných služeb a to vše za přijatelné ceny.

Výpis z Obchodního rejstříku Krajského soudu v Brně

Informace

Vánoční přání

02.10.2022 10:49

Přejeme všem příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, pohody a klidu v celém novém roce. Všem obchodním partnerům děkujeme za dosavadní spolupráci.

Ekonomika a účetnictví, jednání s orgány státní správy

07.05.2022 14:22

Kompletní zpracování účetních podkladů a ekonomického vedení firem. 

Ceny i rozsah Vámi požadovaných služeb Vám naceníme individuálně.

Pro více informací nás kontaktujte. 


CZIN.eu Chcete taky web?