NABÍZENÉ SLUŽBY

Novinka :

Nezavazujeme Vás k odběru deseti tisíc kusů, ale vytvoříme Vám Váš klientský účet, kde Vám už od začátku stanovíme smluvní cenu. Tato bude námi akceptována i při příštích zakázkách. Domluvíme se na základě gentlemanské dohody na tom, že Vy přijdete i příště a my Vám garantujeme stejné ceny a vstřícný přístup v kteroukoliv denní hodinu.

Stále klademe důraz na to, že chcete hrníčkem od nás potěšit někoho ze svých přátel, dát někomu puzzle, případně potřebujete pohár či sportovní trofej pro turnaj, který budete pořádat příští týden, nemusíte platit částky, které jsou při jednorázových, malých zakázkách ve vztahu na čas nezanedbatelné, ale je to i naše investice do toho, aby jste se spokojení vraceli. Budeme rádi, když Vám třeba zrovna puzzle od nás připomene Váš hezký okamžik, kdy promovala Vaše dcera.

Stejně tak přivítáme i firmu, která potřebuje menší počet reklamních předmětů co nejrychleji na veletrh, či z jiného důvodu své vlastní prezentace. Co není skladem není problém zajistit a zrealizovat do týdne.

Jsme schopni převážnou většinu námi nabízených položek zajistit a zrealizovat do 72 hodin. Běžná doba realizace se však pohybuje okolo 4 - 5 dnů.

 

Slevy :

Slevy poskytujeme sportovním klubům zabývajícím se práci s mládeží, nebo organizovaným členům ČSS.

 

Garantujeme dobu dodání nejdéle do 10 dnů, neboť jak už samotný Komenský pravil

"Všakovaké kvaltování - toliko pro hovado dobré jesti".


CZIN.eu Chcete taky web?